Iwona Zawadzka

Iwona Zawadzka
Certyfikowana instruktorka Zumby. Łączy pasję do ruchu z rozrywką i zaciera granicę pomiędzy fitnessem, a tańcem latynoskim. Swoja energią zachęca dzieci do zabawy wykorzystując elementy tańca i gimnastyki, tak bardzo potrzebnej najmłodszym. Zumba to nowoczesny i sprawdzony sposób na rozwój fizyczny i intelektualny naszych pociech, a podczas tych zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, a także kształtują pamięć i osobowość.

„Zaczynam trening od bezpiecznej rozgrzewki mięśni, następnie utrwalam poznane kroki taneczne, a kończę grą i zabawą, tak aby każdy poczuł się zrelaksowany. Poprzez lekcje Zumby chcę dostarczyć najmłodszym maksimum ruchu, rozrywki oraz miłej atmosfery, a także nauczyć podopiecznych wytrwałości i pracy w grupie. Zachęcam do promowania zdrowego trybu życia, poprzez gimnastykę w nowej tanecznej odsłonie.”

Nasza Kadra
 • Anna Czerwiak
  Anna Czerwiak

  Lektor języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych.

 • Monika Pawlik
  Monika Pawlik

  Nauczanie dzieci, dla niej to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Najważniejsze to widzieć uśmiech na twarzy dzieci i stara się każdego dnia aby wywołać tą radość.

 • Marta Reczko
  Marta Reczko

  Lektorka języka angielskiego. Praca z dziećmi jest dla niej pasją oraz codzienną radością.

 • Izabela Jończyk
  Izabela Jończyk

  Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z językiem angielskim.

 • Magdalena Jagodzińska
  Magdalena Jagodzińska

  Lektor języka angielskiego. Pragnie, aby nauka języka angielskiego dawała dzieciom wiele przyjemności i satysfakcji.

 • Agata Piotrowska
  Agata Piotrowska

  Praca w zawodzie sprawia jej wiele radości i zadowolenia. Zależy jej na tym, by nauka angielskiego stanowiła dla przedszkolaków przyjemność oraz była źródłem satysfakcji.

 • Anna Kułaga
  Anna Kułaga

  Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapia Pedagogiczną.

 • Katarzyna Kuśpak
  Katarzyna Kuśpak

  Absolwentka Staropolskiej Szkoły Wyższej, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim.

 • Marzena Stąpór
  Marzena Stąpór

  Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z językiem angielskim.