Fotorelacja z koncertu kolęd

koncertkoled

Fotorelacja z koncertu kolęd w kościele pw. Świętego Franciszka z Asyżu w Kielcach, w wykonaniu okazjonalnego chóru Dziatki Formatki, w którym zaśpiewały nasze Przedszkolaki.

Święto Kielc 2013 – Śpiewogranie na Rynku

dziatki_fermatki

Fotorelacja z występu dzieci z przedszkola Baby Home w ramach Święta Kielc 2013 ukazała się w portalu echodnia.eu Ponadto serwis Nasze Kielce opublikował wideo z tego występu https://youtu.be/q7EO1Frm69k

II Festiwal Tańca Tańczące przedszkolaki

tanczace_przedszkolaki_pacanow2013

Fotorelacja z IIgo Festiwalu Tańca Tańczące przedszkolaki w Pacanowie.

WOŚP w Galerii Korona

wosp-echo

Fotorelacja z występu dzieci, który odbył się podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Korona w Kielcach.

Wczesna nauka języka angielskiego

angielski-evive

Z okazji Europejskiego Dnia Języków dla serwisu e-vive.pl o wczesnej nauce obcego języka dla najmłodszych opowiada Iwona Dziarmaga, dyrektor do spraw edukacyjnych przedszkola Baby Home, placówki o profilu angielskim i wicedyrektor Anna Czerwiak, filolog języka angielskiego.

Dzień Dziecka z Izbą Celną

izba celna

Dzień Dziecka w towarzystwie funkcjonarkuszy kieleckiej Izby Celnej.

Sportowcy w przedszkolu

sportowcy

Dzieci z „Baby Home” kontra piątka zawodników. Dwaj siatkarze ekstraklasowego Farta Kielce Adam Kamiński i Jan Król wsparci juniorami Kornelią Kostką i Filipem Przemyskim oraz seniorem Kamilem Zbroszczykiem z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego z wizytą w naszym przedszkolu.

Wiadomości