Rodzice – dzieciom „Kopciuszek”

Rodzice-dzieciom

Druga odsłona wspólnych zmagań teatralnych rodziców dla dzieci wypadła rewelacyjnie.

Tematy:

Festiwal Tańca „Tańczące przedszkolaki”

pacanow2

Nasze przedszkolaki ponownie wzięły udział w II Festiwalu Tańca „Tańczące przedszkolaki” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Pacanowie przy współpracy Europejskiego Centrum Bajki. Mimo dużej konkurencji zespołów z całego województwa świętokrzyskiego nasze przedszkole zajęło I miejsce w kategorii 3-4 lata oraz

Tematy: ,

Dzień Babci i Dziadka

dbd1

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których dane nam jest okazać wdzięczność naszym dziadkom za ich bezwarunkową miłość do swoich wnucząt. Z tej okazji najstarsze grupy przygotowały wyjątkowe przedstawienie dla swoich dziadków. Mali aktorzy z przejęciem śpiewali piosenki, recytowali wiersze i pięknie tańczyli. Nie zabrakło również życzeń oraz upominków własnoręcznie zrobionych przez dzieci.

Tematy:

WOŚP w Galerii Korona

wosp-echo

Fotorelacja z występu dzieci, który odbył się podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Korona w Kielcach.

Tematy:

Występ w Galerii Korona z okazji WOŚ

wosp

W piątek nasze przedszkolaki wzięły udział w pokazie charytatywnym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowanym przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach, wspólnie ze szkołami i placówkami oświatowymi. Dzieci, przy aplauzie publiczności, zaśpiewały i zatańczyły piosenkę „Hooke Pooke”.

Tematy: ,

Jasełka w grupie IV „a”

jaselka

W tym wyjątkowym przedświątecznym okresie dzieci z grupy IV „a” przygotowały dla swoich bliskich niespodziankę w postaci przedstawienia jasełkowego. Starszaki chętnie uczestniczyły w wielu próbach i uczyły się swoich ról. Na przedstawieniu wystąpili w pięknych strojach, znakomicie grając swoje role.

Tematy:
Wiadomości