Aneta Rodak

Aneta RodakLogopeda oświatowy, ukończyła studia pedagogiczne oraz logopedyczne na Wydziale Filologiczno-Historycznym na wyższej uczelni im. Jana Długosza w Częstochowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki pracy w szkole i w przedszkolach. Swoją wiedzę na bieżąco uzupełnia podczas obecności na szkoleniach oraz konferencjach obejmujących tematykę logopedyczną. Na co dzień zajmuje się pracą z dziećmi oraz młodzieżą.

Wykształcenie, które zdobyła pozwala wybierać skuteczne metody terapii indywidualnie dobrane do potrzeb każdego „małego pacjenta”. Zawód logopedy wybrała, ponieważ właśnie w nim realizuje swoje marzenia o pracy z dziećmi. Chciałaby być postrzegana przez Rodziców, jak i Dzieci, jako „współczesny – logopeda”, czyli będący dla Dzieci nie tylko osobą przekazującą im wiedzę, ale również będącą ich przyjacielem oraz towarzyszem zabaw. Bowiem ucząc Dzieci metodą opartą na działaniu i zabawie stajemy się im bliżsi i lepiej możemy realizować postawione nam przez Rodziców i szkołę zadania.

Nasza Kadra
 • Anna Czerwiak
  Anna Czerwiak

  Lektor języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych.

 • Monika Pawlik
  Monika Pawlik

  Nauczanie dzieci, dla niej to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Najważniejsze to widzieć uśmiech na twarzy dzieci i stara się każdego dnia aby wywołać tą radość.

 • Marta Reczko
  Marta Reczko

  Lektorka języka angielskiego. Praca z dziećmi jest dla niej pasją oraz codzienną radością.

 • Izabela Jończyk
  Izabela Jończyk

  Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z językiem angielskim.

 • Magdalena Jagodzińska
  Magdalena Jagodzińska

  Lektor języka angielskiego. Pragnie, aby nauka języka angielskiego dawała dzieciom wiele przyjemności i satysfakcji.

 • Agata Piotrowska
  Agata Piotrowska

  Praca w zawodzie sprawia jej wiele radości i zadowolenia. Zależy jej na tym, by nauka angielskiego stanowiła dla przedszkolaków przyjemność oraz była źródłem satysfakcji.

 • Anna Kułaga
  Anna Kułaga

  Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapia Pedagogiczną.

 • Katarzyna Kuśpak
  Katarzyna Kuśpak

  Absolwentka Staropolskiej Szkoły Wyższej, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim.

 • Marzena Stąpór
  Marzena Stąpór

  Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z językiem angielskim.