Ładowanie...

Oferta

  opis cykle cena PLN brutto
wpisowe Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata, wpłacana przelewem na konto przedszkola w dniu podpisania umowy. jednorazowo 500
czesne Czesne opłacane jest z góry, przelewem na konto przedszkola, do piątego dnia każdego miesiąca. miesięczne 800
żywienie Pięć posiłków dziennie, odliczane w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka. miesięczne 17/dzień

Czesne obejmuje:

 • Zajęcia języka angielskiego codziennie
 • Program edukacyjno-opiekuńczo-wychowawczy realizowany według wymagań MEN
 • Program edukacyjny poszerzony o elementy:
  • PUS
  • Kinezjologii Edukacyjnej
 • Kodowanie
 • Plastyka
 • Zajęcia taneczne z elementami rytmiki
 • Diagnozę i opiekę logopedyczną
 • Opiekę psychologa
 • Koszty przedstawień, wyjść
 • Materiały plastyczno-papiernicze
 • Zajęcia karate dla 3,4,5-6 latków

Specjalnie dla rodzeństwa czesne dla dzieci wynosi 700 zł

Wpłat należy dokonywać na nasz rachunek bankowy
ING Bank Śląski 36 1050 1416 1000 0090 7557 6208

 

Przedszkole prywatne Kielce

Oferta przedszkola prywatnego w Kielcach jest zorientowana na zajęciach, które przygotowują dzieci do dalszej nauki w szkole. Oprócz podstawowego programu nauczania w Baby Home Państwa dzieci mają szansę na uczestniczenie w wielu ciekawych zajęciach, warsztatach i aktywnościach. Nauka poprzez zabawę pozwoli na rozwój twórczy i kreatywny dzieci. Mnóstwo zajęć dodatkowych to kolejna okazja do tego, by rozwinąć zainteresowania maluchów.

Zanim dziecko stanie się przedszkolakiem

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny dla przedszkolaka jest moment rozstania z rodzicami. Dlatego przyszłym przedszkolakom proponujemy, aby pierwsze dni w naszej placówce mogły spędzić pod okiem rodziców czy opiekunów. Budowanie poczucia bezpieczeństwa w środowisku rówieśników sprawi, że maluch szybciej zaaklimatyzuje się w grupie, a także poczuje się pewniej. Stres może odpowiadać za niechęć dziecka w uczęszczaniu do przedszkola. Dlatego ważne jest, aby od pierwszych dni dziecko czerpało radość ze wspólnej zabawy, nie zrażając się do pobytu w placówce.

Żywienie w niepublicznym przedszkolu w Kielcach

Niepubliczne przedszkole w Kielcach Baby Home prowadzi własne, zdrowe i smaczne żywienie o odpowiedniej kaloryczności. Zapewniamy, że każdy posiłek przygotowywany jest na miejscu i zawiera niezbędne składniki mineralne i pokarmowe. Nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie kształtują późniejsze wybory człowieka. Dlatego tak ważne, aby dieta maluchów była odpowiednio zbilansowana od najmłodszych lat. W tym celu zachęcamy dzieci do wspólnego przygotowywania posiłków, eliminując przy tym nadmiar słodyczy czy fast foodów. Nasze przedszkole prywatne w Kielcach dba o to, aby każde dziecko otrzymywało niezbędne składniki pokarmowe potrzebne do zdrowego rozwoju. Menu obfituje w wiele rodzajów owoców i warzyw, aby dzieci nabrały prawidłowych nawyków żywieniowych.

Ponadto przewidzieliśmy zajęcia, poprzez które dziecko samodzielnie eksperymentuje z produktami spożywczymi. Oprócz przygotowywania ciekawych kompozycji uczą się je myć, kroić i prawidłowo spożywać. Takie zadania rozwijają wiele umiejętności u dzieci. A w przyszłości, kto wie, czy umożliwienie dziecku takich czynności nie zaszczepi w nim miłości do gotowania?

Przedszkole niepubliczne Kielce

Nasza placówka przedszkolna wspiera prawidłowy rozwój fizyczny i intelektualny każdego malucha. Zgromadzone doświadczenie pozwoliło nam stworzyć miejsce, w którym dzieci czują się kochane i bezpieczne. Niepubliczne przedszkole w Kielcach gwarantuje profesjonalną opiekę nad dziećmi.

Indywidualne podejście do dzieci ze strony certyfikowanych nauczycieli to tylko część programu, jaki oferuje nasze przedszkole w Kielcach. Oparty na wielu badaniach program nauczania zapewnia mocne podstawy dla przyszłej nauki dziecka w kolejnych latach.