Ładowanie...

Przedszkole z językiem angielskim w Kielcach

Edukacja językowa

Mózg ludzki do siódmego roku życia najlepiej przyswaja różnego rodzaju dźwięki. Ze względu na to, że specyfikacja rozwoju małego dziecka zakłada spontaniczne i naturalne uczenie się w różnych sytuacjach, zajęcia z języka angielskiego mają formę zabawy. Sztuka opanowania języków obcych u dzieci powinna odbywać się w sposób naturalny z wykorzystaniem zachęcających dla jego form zabawy.

Nowoczesne metody nauczania języka

Edukacja językowa w placówce Baby Home odbywa się z wykorzystaniem technik takich jak: praca z „flashcards”. Realistyczne ilustracje kart obrazkowych zapewniają płynne wejście w świt języków i zabawy. Kreatywne rozwiązania wykorzystane we „flashcards” zachęcają do samodzielnej nauki. Bez względu na to, czy będzie to nauka w grupie, czy pojedynczo, zastosowanie kart obejmuje naukę podstawowych słówek aż po złożone konstrukcje zdań. Ważną rolę odgrywają również gry i zabawy, piosenki, aktywności ruchowe. Dzieci poprzez naukę podstawowych słówek i najczęściej używanych zwrotów, nabywają odwagi w mówieniu w języku angielskim. Czerpanie przyjemności z nauki i możliwości komunikowania się w obcym języku to najlepsze, co rodzic może podarować dziecku.

Przedszkole z językiem angielskim edukuje swoich podopiecznych, wykorzystując skuteczną metodę powtarzania. Zapamiętywanie to bardzo ważna umiejętność, bez której ciężko wyobrazić sobie naukę języków obcych. Swoich podopiecznych edukujemy również za pomocą metody Hocus-Lotus. W trakcie zabawy nauczyciel opowiada historyjkę, ilustrują ją przerysowanymi, teatralnymi gestami, a zadaniem uczniów jest powtarzać zaraz za nim. Prezentacja materiału językowego odbywa się też poprzez piosenkę, historyjkę w książce obrazkowej, film animowany. W trakcie zabawy z opowieścią uczestnicy są cały czas aktywni i mówią w języku obcym. Rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne, a poprzez wcielanie się w role i przeżywanie różnych emocji, lepiej poznają siebie i otaczający świat.

Przygotujemy Twoje dziecko do edukacji szkolnej

Przedszkole z językiem angielskim w Kielcach posiada w swoich szeregach grono wykształconych pedagogów, które przygotuje podopiecznych do trudów edukacji w szkole. Realizując skuteczny program językowy, gwarantujemy, że pociechy wkroczą w dalszą ścieżkę edukacji z dużą dawką wiedzy i pewności siebie. Nauka poprzez zabawę, w naturalny sposób oswoi dziecko z językiem obcym, przełamując przy tym barierę językową. Codzienne zajęcia z wykwalifikowaną lektorką odbywają się, wykorzystując zainteresowania najmłodszych, a także otaczającą rzeczywistość. Przedszkole z angielskim w Kielcach pozwala stawiać pierwsze kroki maluchom w edukacji językowej. Prosta komunikacja werbalna w formie zabawy sprawia, że dzieci uwielbiają zajęcia w naszej placówce.

Nasze działania edukacyjne sprawiają, że dzieci osiągają sukcesy w szkole.

Przedszkole językowe Kielce

Wiele badań naukowych potwierdza, że rozpoczęcie edukacji językowej w latach przedszkolnych sprawi, że w swobodny i rzetelny sposób dzieci uczą się słownictwa i gramatyki. Nauka słuchania, zapamiętywania, a następnie aktywne mówienia jest niezwykle atrakcyjną formą przyswojenia języka obcego. Angielski w przedszkolu otworzy przed maluchami wiele możliwości, a to za sprawą najskuteczniejszej i najprzyjemniejszej metody, jaką jest zabawa.

Systematyczne przyswajanie języka angielskiego w przyjaznych i dobrze znanych dzieciom warunkach to sposób, który zachęci najmłodszych do obcowania z obcym językiem.

Przedszkole angielski Kielce — Postaw na odpowiedzialną edukację

Wybór odpowiedniego przedszkola jest dla wielu z Państwa jedną z najtrudniejszych życiowych decyzji. Ze względu na to, że każdy rodzic pragnie dla swojej pociechy wszystkiego, co najlepsze selekcja placówek przedszkolnych wydaje się być standardową czynnością. Jeżeli są w państwa w trakcie szukania miejsca, w których wasze dziecko będzie czuło bezpiecznie i swobodnie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Baby Home wie, jak zachęcić do nauki najmłodszych i pobudzić inteligencję lingwistyczną.

Każdy absolwent opuszczający nasze mury to empatyczny i otwarty na świat i ludzi uczeń uwrażliwiony na inne kultury, posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności  potrzebne w obecnej rzeczywistoci.