Ładowanie...

Przedszkole Kielce Baby Home

Baby Home Niepubliczne Przedszkole o profilu angielskim zostało założone 01.09.2008 r. Posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych decyzją Prezydenta Miasta nr 47.

Jesteśmy przedszkolem, w którym zawsze wiele się dzieje. To miejsce przyjazne dzieciom, gdzie staramy się tworzyć miłą atmosferę połączoną z aktywnym wychowaniem w szacunku wobec dziecka i rodziców.

Przedszkole zapewnia rzetelne przygotowanie do edukacji szkolnej uwzględniając rozwój intelektualny, fizyczny i społeczny. Placówka ukierunkowana jest na angielski, który dzieci przyswajają poprzez codzienny kontakt z językiem.

Czas spędzony w przedszkolu to nie tylko zajęcia edukacyjne i zabawa, ale także szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, podczas których dzieci mają możliwość odkrywać i realizować swoje zainteresowania.

Preferujemy wychowanie przez uczestnictwo w kulturze. Współpracujemy m.in. z filharmonią, teatrem.

Zajęcia ruchowe odbywają się w sali gimnastycznej, w której dzieci w komfortowych warunkach korzystają z gimnastyki, nauki tańca czy rytmiki. Jeżeli tylko pozwalają warunki pogodowe podopieczni korzystają z placu zabaw.

Posiadamy własną kuchnię (HACCP), w której na miejscu przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki.

Przedszkole mieści się na parterze, pomieszczenia są zaprojektowane konkretnie pod działalność placówki przedszkolnej zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia monitoring wewnętrzny.

Zachęcamy do kontaktu się z nami.