25 czerwca – 6 lipca – Przerwa wakacyjna

Drodzy rodzice informujemy, iż w dniach 25.06-6.07 Baby Home wybiera się na wakacje. Po dwutygodniowej przerwie wracamy z nową energią i nowymi pomysłami. Życzymy wszystkim udanego i słonecznego wypoczynku.

21 czerwca – czwartek – Warsztaty piłkarskie

Jak co miesiąc odbędą się w Baby Home warsztaty piłkarskie. Zapowiada się świetna gra i zabawa dla wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko. Zadbają o to wyszkoleni trenerzy z Dziecięcej Akademii Piłkarskiej – DAP Kielce.

19 czerwca – wtorek – Audycja muzyczna – Podróże z piosenką

Nad morzem, w górach czy na pojezierzach – wszędzie można spotkać wakacyjne piosenki, które towarzyszą nam podczas letnich wypraw. Nauczymy się kilku piosenek, które będzie można spakować w plecak i ruszyć z nimi w świat. Instrumenty: gitara, ukulele, instrumenty perkusyjne,

15 czerwca – piątek – Zumba kids

Przedszkolaki z naszego przedszkola wezmą udział w ostatnich w tym roku warsztatach tanecznych prowadzonych przez roztańczoną instruktorkę Zumby – panią Iwonę Zawadzką. Po raz kolejny zapowiada się wspaniała zabawa.

25 maja – piątek – Ziemia, Planeta Cudów

Gdzie można zobaczyć najwspanialsze zamki na świecie? Co ozncza słowo Highlands? Dlaczego Szkoci noszą kilty? W kolejnej odsłonie autorskiego programu Ziemia, Planeta Cudów wybierzemy sie w niezwykłą podróż do Szkocji.

18 maja – piątek – Warsztaty piłkarskie

Kolejna odsłona warsztatów piłkarskich pod okiem trenerów z Dziecięcej Akademii Piłkarskiej. Nasze przedszkolaki będą doskonalić swoje umiejętności sportowe oraz grę w zespole.

24 maja- 12 czerwca – Dzień Mamy i Taty

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamusie i wszystkich Tatusiów naszych przedszkolaków na uroczystość z okazji Waszego Święta. Dzieci, chcąc podziękować Wam za ich wychowanie oraz cudowne wspólne chwile zaprezentują program artystyczny w następujących terminach: Gr IV- 24 maja – czwartek godz. 14.00

14 maja – poniedziałek – Spotkanie z pisarką

Tego dnia odwiedzi nas specjalny gość – Pani Renata Głasek – Kęska – autorka powieści i sztuk teatralnych dla dzieci. Dowiemy się na czym polega zawód pisarki oraz jak i gdzie czerpać inspiracje do pisania książek.

11 maja – piątek – Zumba Kids

Zapraszamy do udziału w kolejnych zajęciach „Zumba Kids”. Mali tancerze bardzo chętnie wykonują polecenia Pani Iwony Zawadzkiej, bawiąc się przy wspaniałej muzyce. Podczas warsztatów tanecznych przedszkolaki uczą się kroków tanecznych, koordynacji, równowagi oraz ćwiczą pamięć.

7 maja – poniedziałek – Dzień Strażaka

„Hej, strażaku włącz syrenę załóż hełm! Ogień bucha gdzieś za lasem aż tam, hen!” Zawód strażaka jest niebezpieczny, ale przede wszystkim niezwykle potrzebny. Wielu przedszkolaków marzy, aby w przyszłości zostać dzielnymi strażakami. Tego dnia dowiemy się jakie zadania stoją przed

Wiadomości